A A A

Massaažiliigid


Pakume oma klientidele järgmiseid massaažiliike:

Klassikaline rootsi massaaž

Mõjutab inimese ainevahetust, ergutab vere- ja lümfiringet, tõstab lihastoonust, mõjub rahustavalt närvisüsteemile, tugevdab nahka ja immuunsust, tõstes organismi suutlikkust võidelda haigustega. Eemaldab naha pinnalt surnud naharakud. Tagab kliendile heaolutunde.

Spordimassaaž
Aitab taastuda organismil peale kestvat sportlikku pingutust.
Tõstab kehalist saavutusvõimet. Aitab eemaldada väiksemate traumade tagajärgi ning ennetada spordivigastusi.

Tselluliidimassaaž
Ainevahetust, lümfi- ja vereringet elavdav tõhus kogukehamassaaž. Parandab naha verevarustust, elastsust ja ainevahetust ning higi- ja rasunäärmete talitlust. Vähendab rasvade ladestumist. Kiirendab lümfiringet ja parandab lihaste toonust. Rahustab närvisüsteemi, vähendab stressi ja ärevust. Massaaž annab nii kehale kui vaimule uue hingamise innustades edaspidi järgima tervislikke eluviise.

Tai massaaž
Tehakse läbi kerge sportliku riietuse mati peal. Hea ja efektiivne massaažiliik. Koosneb üldisest lihastöötlusest, energeetilisest  massaažist ja erinevatest venitustest. Konkreetse kliendi jaoks sobilike võtete valiku korral sobib erinevas vanuses inimestele. Mõjub hästi ka raske füüsilise töö tegijatele. Annab maksimaalse lõõgastuse.
MASSAAŽIKS tuleb endal kaasa võtta kerge sportlik (puuvillane) riietus.

Kupumassaaž
Massaažiliik, milles kombineeritult käsimassaažiga kasutatakse kuppe.
Kupuga tekitatud vaakumi abil mõjutatakse keha pindmisi pehmeid kudesid ja selle kaudu kogu organismi. Trimmib nahka, puhastab poore, vähendab tselluliiti, tõhustab siseorganite tööd ja intensiivistab verevarustust. Massaaži tulemusena vähenevad lihaspinged ning liigesprobleemid. Hea psühhoemotsionaalse efektiga.

Hiina massaaž  - Tuina
Tegemist on traditsioonilise hiina massaažiga. Massaaži tehakse läbi sportliku riietuse. Mõjutatakse energiakanaleid ja -punkte. Töödeldakse  põhjalikult probleemseid piirkondi. Õlavöö, kael ja käed tehakse istuvale kliendile ning alaselg ja jalad lamavale kliendile. Tugev massaaž. Mõnevõrra valusam ja tõhusam kui klassikaline massaaž.
MASSAAŽIKS tuleb endal kaasa võtta kerge sportlik (puuvillane) riietus.

Jaapani massaaž - Shiatsu 
Energeetiline massaaž. Tehakse matil või  massaažilaual läbi kerge riietuse. Töödeldakse energiakanaleid ja -punkte. Lõõgastab hästi. Ei ole valulik. Annab kliendile heaolutunde.
MASSAAŽIKS tuleb endal kaasa võtta kerge sportlik (puuvillane) riietus.

Jalatallamassaaž
Hõlmab jalalabasid ja hüppeliigese piirkonda. Massaaži eesmärk on vabastada jalad pingest ja mõjutada jalalabal asuvaid reflekspiirkondi, et nende kaudu tasakaalustada kogu organismi. Sobib väsinud jalgadele.

Lümfimassaaž
Spetsiifiliselt aeglane ja õrn, rütmilise survega naha-aluskoe ravimassaaz, mis arvestab lümfisüsteemi ehitust ja tööpõhimõtteid. Kasutatakse lümfisüsteemi erinevate häirete, vigastuste ja  haiguste raviks. Eesmärgiks on kõrvaldada lümfitursed. Kasutatakse ka operatsioonijärgselt kiiremaks tursete alandamiseks.

On-site toolimassaaž
Põhineb idamaistel tehnikatel.Tehakse spetsiaalses toolis istuvale kliendile. On-site massaaži tegemiseks ei ole vaja eraldi ruumi, massaaži saab teostada kliendi töökohal ning puudub vajadus lahtiriietumiseks. Massaaž keskendub seljale, õlavöötmele, kaelale ja kätele. Kestvus 15-20 minutit. Kiire ja efektiivne massaaž vabanemaks igapäevasest stressist ja pingetest.

Kristalliteraapia
Kristalliteraapia  e. ravimine kristallide abil on omamoodi vibratsiooniteraapia, kus kasutatakse kristallide võnkesagedust erinevate energeetiliste blokkide eemaldamiseks. Eri tüüpi ja omadustega kristallid paigutatakse  kehale või keha ümber selleks, et vabastada inimene stressist, pingest, valust, et aidata lõdvestuda ning tõsta vibratsioonitaset nii füüsilises kehas kui erinevates aura kihtides. Kristallid ravivad nii haigusseisundi füüsilist avaldumist kui selle tegelikku ja varjatud põhjust. Kristallid aitavad tasakaalustada, ravida ja puhastada tšakraid, organeid ja emotsionaalset seisundit. Sobib tasakaalustamiseks massaažiseansi järgselt.

India peamassaaž 
India peamassaaž ehk Champi. See on massaaž, mis keskendub ülaselja, õlgade, pea, kaela ja näole. Champit tehakse mugavalt toolil istudes. Keskendutakse keha piirkondadesse, kus stress ja pinged tavaliselt kogunevad. Seepärast ongi Champi nii populaarne. Massaaž vabastab pinged ja valud. See on suurepärane lõõgastus laua taga töötajatest kuni hõivatud emmedeni! Champi on hämmastavalt rahustav ja hoolitsev, kuid samas täiesti kosutav.

Sügav tervendav massaaž professor Ševtsovi A.V.  meetodika alusel.
Massaaž tehakse kogu kehale massaaži laual. Põhiliselt töötab massöör (teeb massaaži) sõrmedega. Massöör leiab inimese probleemsed kohad ja teeb sügava lihaste läbitöötamise.
Massaaž on efektiivne lihasvalude, lülisamba diski väljasopistumise,  artroosi, artriidi, istmikunärvi põletiku puhul. Alandab närvipinget. Massaaži kestvus on 2-2,5 tundi. Probleemide puhul maassaži tehakse 1 kord nädalas, profülaktika puhul 1 kord kuus.

Vene jõumassaaž RoSoMaHa
Vene jõumassaaž "RoSoMaha", Leedu füsioterapeudi Mihhail Chervovi metoodika alusel. Koosneb süvakudede massaaži liikide elementidest. Aitab leevendada sügavat stressi, mis on tekkinud füüsiliste ja psühholoogiliste põhjuste tagajärjel. Mõjutab sügavuti inimese "lihaskarkassi", aktiveerib tahtejõu ressursid ja avab juurdepääsu inimese sisejõule. Massaažis kasutatakse pigistamist, passiivset venitamist, passiivseid liigutusi liigestega. Massaaži kestus 60 min.

 

Ravimassaaž
Ravimassaaž ehk pehmekoeteraapia on massaaž, mis on kontsintreeritud probleemsete tsoonidele. Massaažiteraapia sisaldab individuaalselt valitud võtete ja tehnikate kompleksi, millega mõjutatakse tugi-liikumisaparaadi pehmeid kudesid (lihaseid, kõõluseid, liigessidemeid) iseseisvalt. Üldine eesmärk on sobitada massaaž patsiendi probleemiga, leevendada lihaspingeid, stimuleerida lihastoonust, leevendada valu, parandada naha elastsust, parandada aine- ja verevarustust. Ravimassaaž sisaldab ka manuaalseid lihas- ja  kõõlusvenitusi, liigeste mobiliseerimisi. Massaaži käigus töödeldakse sügavuti lihaseid ja trigerpunkte, mistõttu on soovitatav alustada ravimassaaže kombineeritult spordimassaažiga või klassikalise massaažiga. Parema tulemuse saamiseks tuleks läbida seanssidena 5- 10 korda ja 4-7 päevaste vahedega.

Segmentmassaaž
Segmentmassaaž on intensiivne, kuivalt teostatav ravimassaaž lülisambale, et leevendada valusündroomi ja mõjutada siseorganite tööd. Mõjutatakse igat selgroolüli ja seal olevaid närvikimbukesi. Sobib närvipitsumisest tingitud käte või jalgade valulikkuse ja vereringehäirete korral.

Osteopaatiline massaaž
Osteopaatiline massaaž on meetod valutuks ja säästlikuks kogu organismi korrigeerimiseks. Jaotab ümber ebavõrdse koormuse lihastele ja liigestele, parandab verevarustust ja vabastab närvid. Mõjub sügavamale kui klassikalinemassaaž ning võimendab organismi enesetaastamise ja vastupanu võimet. Sobib igas vanuses inimesele on valutu ja stressi vabastav. 

Rasedate massaaž
Rasedate massaaž aitab leevendada seljavalusid, ennetada turseid, vähendada jalgade väsimust ning valmistada ette sünnituseks. Mida vähem on sünnitama minnes pingeid, seda kergemalt protsess kulgeb ning seda kergem on ka sellest taastumine. NB! Kindlasti tuleks konsulteerida enne massaaži võtmist arstiga.
Esimene konsultatsioon kestab tavaliselt ca 75-90min, edaspidised seansi pikkused olenevad kliendi olukorrast jm (kokkuleppel massööriga).

Kinesioteipimine
Kinesioteipimine on üks tuntuim füsioteraapia protseduur, mida kasutatakse laialdaselt nii taastusravis kui ka spordimeditsiinis lihaste ja liigeste taastumis- ning raviprotsessi toetamiseks.

Lastemassaaž
Massaaži puudutusravi mõjutab nii keha kui ka psüühikat ja aitab parandada lapse emotsionaalset, kehalist ja sotsiaalset tervist ning arengut. Lapsele antakse võimalus turvalises keskkonnas rahuneda ja lõdvestuda. Lastemassaaži oodatakse lapsi vanuses 5.a – 12.a

  • Eesti Pimemassööride Ühing
  • Tondi 8a, 11313 Tallinn
  • E-mail: info(ät)pimemassoorid.ee
  • Telefon: +372 55 75 310